01
Nis

Yükseltilmiş Döşeme Sisteminin Avantajlarından Yararlanın

Mevcut yere ikinci bir döşeme yapılarak iki zemin arasında kalan boşluğa elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kabloları yerleştirir. Yükseltilmiş döşeme sistemleri genelde ofis ortamlarında, telekomünikasyon santrallerinde, trafo merkezlerinde gibi kablo yoğunluğunun olduğu her yerde kablo kirliliğini kapatmak ve tesisata daha kolay ulaşabilmek için kullanılır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Yükseltilmiş döşeme sistemleri; estetik görünüm, kolay temizlik, ısı yalıtımı, kolay müdahale, görüntü kirliliğini yok etme, montaj kolaylığı gibi birçok avantaja sahiptir.
Yükseltilmiş döşeme sistemleri tüm kabloları; elektrik bağlantılarını, su tesisatını, kalorifer tesisatını ve hava kanallarını tamamıyla saklarken bir yandan ihtiyaç hâlinde herhangi bir yıkıma ve tadilata gerek kalmadan kolay ulaşım sağlar. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ofislerin profesyonel ve temiz bir görüntüye ulaşmasına imkân verir.
Yükseltilmiş döşeme sisteminin üzerine mimari alanlara uygun olan dileğiniz renkteki karo halı, LTV zemin veya PVC zemin kaplamalarını uygulamalarıyla mekânınızı daha şık hâle getirebilirsiniz. Ürünlerimiz yangın ve su dayanımının ön planda olduğu ofis ortamlarında, ıslak hacimler dahil olmak üzere tüm dış etkenlere karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Bu yüzden uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanılır.