Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı yapı, yükseklik ve yüzey kaplama malzemelerini bulundurmaktadır. Mimari tasarım özgürlüğü sağlayan Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi iş hayatınızın her alanına başarılı dokunuşlar yapar.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİ MONTAJINDA KENDİ İŞİMİZ AKSAR MI?

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemlerinin teknolojinin yaygınlaşmasıyla geniş kullanım alanlarına sahip oldu. Her yapıdaki binalara kolaylıkla uygulanan Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri; ofisler, banka şubeleri, elektrik ve telefon santralleri, kontrol istasyonları, TV stüdyoları, tıp merkezleri, laboratuvarlar gibi alanlarda kolay montaj, hızlı ve etkin enerji iletimi, güvenlikli yapısı ile son dönemlerde yaygın olarak kullanılır.

Mevcut yere ikinci bir döşeme yapılarak iki zemin arasında kalan boşluğa elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kabloları yerleştirir. Bu sayede hızlı ve etkin enerji iletimi, güvenlikli yapısı ile yaygın olarak kullanılmaktadır. Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi maksimum 2 günde kurulur ve sonrasında hiçbir inşaat atığı ortaya çıkarmaz. Bu avantajlarından dolayı Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri kurulurken hiçbir işinizi aksamaz aksine sonrasındaki işleriniz kolaylaşır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİNİN FİYATI NE KADAR?

Dekare’nin montaj ekibi yükseltilmiş döşeme sisteminin montajında, tecrübeli, uzman ve birinci sınıf işçilikle tekniğine uygun yapar. Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemlerinin çeşitliliği ve altyapı sistemlerinin kalitesi sürekli kontrol edilmektedir. Yükseltilmiş döşeme yapılacak alanın metrekaresine göre fiyatlar değişiklik gösterirken ekstra kullanılacak halı kaplama, aksesuar gibi ürünlerle fiyat artış gösterebilir.

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi, klima ve iklimlendirme sistemleri için önemli olan hava izolasyonunu sağlar ve enerji tüketimlerinde %38’e kadar önemli tasarruf sağlar. Kış aylarında ısıtma için harcanan enerji %35 ve yaz aylarında soğutma için harcanan enerji %63 daha az olur. Bu nedenle Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi için harcadığınız para kâra dönüşür.