Yangına ve suya karşı oldukça dayanıklı bir sistem olan Dekare’nin kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme sistemleri; güçlendirilmiş mukavemeti, kolay kurulumuve yerli üretim olması sayesinde birçok avantaj sunar. Kalsiyum sülfat Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, modern yaşamın ofis ve teknik yapı sistemlerinin altyapısının temel zemin sistemlerindendir. Dekare’nin kalsiyum sülfat Yükseltilmiş döşeme sistemleri için kaliteli malzemeden, yüksek teknoloji ve modern mimariye uygun üretilir. Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri modern iş hayatına büyük esneklik ve kolaylık sağlar.

Dekare, kalsiyum sülfat yükseltilmiş döşeme sistemlerinin pek çok seçeneği ve uygun fiyatı ile müşterilerinin beğenisine sunar. Yükseltilmiş Döşeme sistemlerinin endüstriyel sektörde geniş kullanım alanları vardır. Çok amaçlı kullanıma yönelik tesisat, yoğun teknolojik yapıların tasarım ve uygulaması kalsiyum sülfat  Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri kullanımını kaçınılmaz kılmaktadır. Günümüzde her mekanda bilgisayar ve veri transfer teknolojileri, mekanın estetik görünümünü bozmadan ve herhangi bir konstrüksiyon değişikliğine gerek kalmadan, farklı kullanım yerlerine kolaylıkla transfer edilebilir.

Dekare’nin kalsiyum sülfat Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri bilgisayarların, iş istasyonlarının günlük ofis işlerini aksatmadan hızlı çözümler sunar. kalsiyum sülfat Yükseltilmiş döşeme sisteminin yapıldığı alanın herhangi bir noktasından elektrik, telefon, bilgisayar, data, ısıtma – soğutma ve her türlü tesisat çıkışlarına ve geçişlerine kolay ve kesin bir esnek çözüm getirir. kalsiyum sülfat  Yükseltilmiş Döşeme sistemleri ile betonarme zemin arasındaki boşluk, her türlü tesisat geçişi için uygun olmakla birlikte, aynı zamanda klima, ikilimlendirme sistemleri yeterli bir hava yastığı oluşturur. Sadece gerekli panelleri kaldırmak suretiyle sistem altındaki her türlü tesisata kolayca ulaşılabilir.