Dekare’nin beton özlü çelik panel yükseltilmiş döşeme yapılması modern iş hayatına büyük esneklik ve kolaylık sağlar. Dekare’nin beton özlü çelik panel yükseltilmiş döşeme sistemi; elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kablolarının yoğun olduğu yerde değişikliklerinin ve tadilatın yapılacağı zaman hızlı ve masrafsız yapılmasını sağlar. Üst kaplamalarda ise ürünlerimizden karo halı, LTV zemin ve PVC zemin kaplama yapılarak kullanılan ortama temiz, sağlıklı ve şık bir ortam olmasına imkân tanır. Ayrıca Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri, herhangi bir problem anında müdahaleyi kolaylaştırarak işlevselliği artırır.

ÇALIŞMA ORTAMINZA DEKORATİF FİKİRLER KATIN

Modern ofis ve çalışma ortamları için önemli noktalardan biri iş ortamında kolay çözümler üretmektir. Aynı zamanda Dekare’nin demontable modüler bölme sistemini kullanılarak ileride ihtiyaç duyulacak her türlü mekân değişikliği ve transferi kolay ve hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Dekare’nin beton özlü çelik panel yükseltilmiş döşeme sisteminin üzerine Dekare’nin mimari alanlara uygun olan dileğiniz renkteki karo halı, LTV zemin veya PVC zemin kaplamalarını uygulamalarıyla mekânınızı daha şık hâle getirebilirsiniz. Dekare’nin kaplamaları yangın ve su dayanımının ön planda olduğu ofis ortamlarında, ıslak hacimler dahil olmak üzere tüm dış etkenlere karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Bu yüzden uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanılır.