Günümüz iş hayatı, yoğun ve kalabalık geçirdiğimiz çalışma ortamının mimari yapısını da bu yoğunluğa adapte ettirmeye zorluyor. Hâliyle ofislerde gereksinimler yer ihtiyaçları artıkça klasik anlamda duvar yerine, Dekare’nin demonte modüler bölme sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Dekare’nin demonte modüler bölme sistemi; demonte olma ve taşınabilme özellikleriyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan bu sistemler, mekândaki işlev değişikliklerine olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de mimariye katkıda bulunur.

DEMONTE MODÜLER BÖLME SİSTEMİ NASIL UYGULANIR?
Dekare’nin demonte modüler bölme sistemi, Ofiste ihtiyaç duyulan ayırma veya bölme işlemini şık ve modern bir şekilde yapar. Dekare’nin demonte modüler bölme sisteminin avantajları ise saymakla bitmez. Ofis ortamındaki gürültüyü kontrol eder, tesisatlara kolay geçiş ve erişim olanağı, hızlı ve temiz montajıyla da güvenli bir çalışma ortamı sunar.

Farklılaşan ve modern ofis ihtiyacına cevap veren Dekare’nin demonte modüler bölme sisteminin uygulaması Dekare’nin uzman montaj ekibi tarafın hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

DEMONTE MODÜLER BÖLME SİSTEMİNİN FİYATI
Demonte modüler bölme sistemi yapmak ustalık isteyen bir iştir. Dekare’nin’ın montaj ekibi demonte modüler bölme sisteminin montajında, tecrübeli, uzman ve birinci sınıf işçilikle tekniğine uygun yapar. Dekare her ürününde olduğu gibi demonte modüler bölme sisteminde kullandığı ürünler kalite standartlarının üstündedir. Dekare’nin demonte modüler bölme sisteminin fiyatları ve uygulama yapılacak mekânın özelliklerine göre değişiklik gösterir.