Güvenliği tam anlamıyla sağlamak isteyen iş merkezleri, ofisler, bankalar, bilgi işlem merkezleri, üniversiteler, laboratuvar, showroomlar, alışveriş merkezleri kullanmaktadır. Yapı ürün yükseltilmiş döşeme sisteminin montajında mevcut zeminin üstüne ikinci bir zemin oluşturur. Daha sonra elektrik, data ve altyapı ile ilgili tüm teçhizatlar oluşturulan ikinci zeminin altına yerleştirerek modern ve güvenilir çalışma ortamları yaratan Dekare’nin yapı ürün yükseltilmiş döşeme sistemleri her türlü soruna çözüm getirmektedir. Ayrıca ”Sick Building Syndrome” olarak bilinen bina içi hastalıkları azaltarak çalışma verimliliğini artırır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİNİN BAKIMI NASIL OLMALI?

Yapı ürün yükseltilmiş döşeme sisteminin temizliği direkt su ile yapılmamalıdır. Suyu alınmış nemli bir bezle alkali ve benzeri deterjanlarla temizlenmelidir. Yüzeylerin korunması ve beslenmesi için kullanılacak cilanın parfüm ve ekstra parlaklık özelliklerini taşıması üst yüzeyin zarar görmesine neden olacağından bu özellikteki cilalar kullanılmamalıdır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİNİN FİYATI NE KADAR?

Dekare’nin montaj ekibi yükseltilmiş döşeme sisteminin montajında, tecrübeli, uzman ve birinci sınıf işçilikle tekniğine uygun yapar. Dekare’nin yapı ürün yükseltilmiş döşeme sistemlerinin çeşitliliği ve altyapı sistemlerinin kalitesi sürekli kontrol edilmektedir. Yapı ürün yükseltilmiş döşeme yapılacak alanın metrekaresine göre fiyatlar değişiklik gösterirken ekstra kullanılacak halı kaplama, aksesuar gibi ürünlerle fiyat artış gösterebilir.