Dekare’nin yükseltilmiş döşeme detayı ile bilgisayarların, iş istasyonlarının günlük ofis işlerini aksatmadan büyük esneklik ve kolaylık sağlar. Çok amaçlı kullanıma yönelik tesisat, yoğun teknolojik yapıların tasarımı ve uygulaması için Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri kullanılır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİ NASIL UYGULANIR?

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme uygulamasının ilk aşaması, yapılacak alanın yüzey kontrolü, kot taraması, metrajı ve diğer imalat kalemlerinin geldiği aşama tespit edilir. Daha sonra uygulama yapılacak alanın tavan yüksekliği altından geçecek tesisatın gerektirdiği maksimum yüksekliği ve döşeme altından soğutma yapılacak ise hava basılacak ortamda istenen hava debisine göre hesaplanarak gerekli yükseklik ayarlanır. Dekare, yükseltilmiş döşeme uygulamasına başlamadan önce betonun tozumasına karşın bir kat epoksi boya yapar. Bu işlemlerden sonra Dekare’nin uzman ekibi döşeme işlemini yapar kabloları düzenli biçimde yerleştirir.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME KULLANILAN ALANINI DARALTIR MI?

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı yapı, yükseklik ve yüzey kaplama malzemelerini bulundurmaktadır.

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme uygulamasının ilk aşaması, yapılacak alanın yüzey kontrolü, kot taraması, metrajı ve diğer imalat kalemlerinin geldiği aşama tespit edilir. Daha sonra uygulama yapılacak alanın tavan yüksekliği altından geçecek tesisatın gerektirdiği maksimum yüksekliği ve döşeme altından soğutma yapılacak ise hava basılacak ortamda istenen hava debisine göre hesaplanarak gerekli yükseklik ayarlanır. Böylece Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi uygulanacak alanda gözle görülür yani rahatsız edici bir daralma yapmaz. Aksine ortadaki kablolar düzene gireceği için ortama daha ferah ve düzenli bir görünüm sağlar.