Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi yaparken mevcut zeminin üstüne ikinci bir zemin oluşturur. Daha sonra elektrik, data ve altyapı ile ilgili tüm teçhizatlar oluşturulan ikinci zeminin altına yerleştirir. Böylece bu sistem sayesinde teçhizatlara ulaşmayı ve müdahale etmeyi kolaylaştırmış olur. İşte bu sisteme Yükseltilmiş Döşeme denir.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİ NE AMAÇLA KULLANILIR?

Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri modern iş hayatına büyük esneklik ve kolaylık sağlar. Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemi; elektrik, su, havalandırma, telefon gibi kablolarının yoğun olduğu yerde değişikliklerinin ve tadilatın yapılacağı zaman hızlı ve masrafsız yapılmasını sağlar. Üst kaplamalarda ise ürünlerimizden karo halı, LTV zemin ve PVC zemin kaplama yapılarak kullanılan ortama temiz, sağlıklı ve şık bir ortam olmasına imkân tanır. Ayrıca Dekare’nin yükseltilmiş döşeme sistemleri, herhangi bir problem anında müdahaleyi kolaylaştırarak işlevselliği artırır.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMİ NERELERDE KULLANILIR?

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, günümüzün modern ve teknolojik yapılanmasının getirdiği önemli ihtiyaçlarından biridir. Yükseltilmiş döşeme sistemleri daha çok kablo çeşitliliği ve yoğunluğunun olduğu yerlerde kullanılır. Bu yerler; iş merkezleri, ofisler, bankalar, bilgi işlem merkezleri, üniversiteler, laboratuvar, showroomlar, alışveriş merkezleri gibi insanlarında sıklıkla kullandığı alanlardır.