LVT yani Lüks Vinil Karo; taş, ahşap gibi tasarımların hem doğal hem de modern görünümünün zeminde uygulanmasıdır. Geniş iş dünyası, değişen çağ ve ilerleyen teknolojiyle birlikte çalışma ortamını kullanışlı, kolay ve temiz bir hâle getirmek için iş yeri sahipleri alternatifler aramaya başladı. Bu arayış içinde olan iş yeri sahipleri hızlı montajıyla ve kolay temizlenmesiyle LVT zemin yönelmeye başladılar. LVT zemin kaplamaları, kayma yapmayan, aşınmayan, anti-bakteriyel, alev almayan, ısı yalıtımı sağlayan ve sağlığa uygun bir özelliğe sahip ve cila gerektirmeyen avantajlı bir zemin kaplamasıdır.

LVT ZEMİN KAPLAMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Daha modern ve daha hijyenik bir çalışma ortamı oluşturmak için Dekare’nin LVT zemin kaplamalarından yararlanan iş yerleri çalışanlarına keyif bir ortam oluşturarak işleri daha verimli hâle getiriyor.
Dekare’nin LVT zemin kaplamaları; renkleri ve yapıları ile her iç tasarımın tarzına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece dekorasyon fikrinize ufuk açacak fikirler verecektir.
Dekare’nin LVT zemin kaplamaları, daha yüksek yürüme konforuna ve hava kalitesine sahip formuyla keyifli alanlar oluşturuyor. Dekare’nin LVT zemin kaplamaları; mükemmel güvenlik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik yapısıyla da uzun ömürlülük ve modern alanlar sunuyor. Leke tutmama ve kolay temizlenmesiyle hem görüntü hem de hijyen açısından mekânlara üstün özellikler gösteriyor.
Her zemine rahatlıkla uygulanabilen LVT zemin kaplamaları, zeminde farklı renkler kullanılarak istenen desenlerin oluşturulabilmesi gibi döşeme kolaylığı avantajlardan dolayı birçok yaşam alanı için tercih ediliyor.