Dekare’nin PVC zemin kaplama sistemleri en yaygın uygulamalarından biridir. İç mekân tasarımlarında kullanılan Dekare’nin PVC zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımları tercih edilir. Çünkü Dekare’nin PVC zemin kaplamaları mekânı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar.

PVC ZEMİN KAPLAMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?
Sıvaya karşı üstün dayanıklılık gösteren PVC zemin kaplama, herhangi bir sıvının malzemeden içeri girmesini engeller ve böylece kolay müdahale imkânı sağlar. Ayrıca sıvaya gösterdiği bu dayanıklılığı sayesinde zeminde kabarma, rutubet ve küf gibi şeyler olmuyor. Dış etkenlere karşı kaliteli malzemelerle yapılan PVC, kolay temizleme imkânı da sunar ve geniş renk seçenekleriyle de mekânlarınıza şıklığı getirir.

Modern, estetik ve oldukça kaliteli yapısı ile pek çok ticari ve özel alanlarda başlıca tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasında gelmektedir. Hızlı temizlenir, uzun ömürlüdür ve yıllarca masraf gerektirmeden kullanılır, leke tutmaz, kir barındırmaz, modern görünümlüdür, hijyeniktir ve en önemlisi ise en ekonomik zemin kaplama çeşididir.

PVC ZEMİN KAPLAMA KULLANIM ALANLARI NELERDİR?
PVC zemin kaplamalarının en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir. PVC yer döşeme için birçok kişi evlerini ve iş yerlerini hızlı, kolay ve ekonomik olması nedeniyle en fazla tercih ettiği zemin kaplamasıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Kaplaması sistemleri başta okul, hastane, gıda sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan için öncelikli tercih sebebi olmaktadır. PVC yer döşeme için birçok kişi evlerini ve iş yerlerini hızlı, kolay ve ekonomik olması nedeniyle en fazla tercih ettiği zemin kaplamasıdır.